Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

5 маловідомих фактів про парагвайський ТЕРЕРЕ

  • admin-serg  Для багатьох поціновувачів йєрба мате слово «Терере» асоціюється виключно з особливим способом приготування цього напою за допомогою не гарячої, а холодної води. Але мало хто знає, що для парагвайців – це і назва їх національного напою, приготованого з висушеного й подрібненого листя падуба і лікарських трав, залитих холодною водою, і найважливіша частина їх життєвого стилю, в якому тісно переплелися вікові традиції, звичаї, історія країни і сучасність.


  • Факт 1. Тільки в Парагваї цей напій називають не йєрба мате, а саме Терере. На його честь складають пісні, називають вулиці, святкують El Día Nacional del Tereré y del Ka'ay – Національний день Терере, який щорічно відзначається 25 лютого.
  • Факт 2. Парагвайський Терере в листопаді 2020 року було оголошено національним надбанням країни і внесено до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО як продукт, який сприяє зміцненню здоров'я, соціальній згуртованості, об'єднанню всіх народів, що проживають в країні, збереженню багатої спадщини гуарані, що передається з покоління у покоління.
  • Факт 3. З давніх часів парагвайці дотримуються особливого ритуалу приготування терере та певних обмежень, яких вимагає цей ритуал. Якщо терере готується для сім'ї, то батько як голова родини ніколи не бере участі в цьому ритуалі, а готує терере тільки його молодший син – себадор. Що ж стосується приготування терере для компанії, то в цьому випадку згідно давньої традиції себадором може бути тільки наймолодший за віком член компанії.
  • Факт 4. П'ють терере корінні парагвайці зі спеціальної посудини. І це не калабас, а гуампа – посудина, що нагадує за своєю формою ріг або витягнуту бочечку. У перекладі з мови гуарані гуампа – це ріг, в якому в давні часи індіанці гуарані готували терере, засипавши в його порожнину суху суміш з падуба і трав і заливши це холодною водою.
  • Факт 5. Справжній терере, що символізує для гуарані здоров'я та вдачу, повинен обов'язково складатися з семи інгредієнтів, основним з яких є висушені й перемелені листя і гілочки падуба парагвайського, а шість інших – це корисні для здоров'я трави, ягоди, що ростуть у Парагваї. При цьому склад цих добавок може бути різним.


  Сьогодні, коли в країні йєрба мате, в тому числі й спеціальний його сорт – Терере   виробляється у промислових масштабах, виробники випускають його як монопродукт, так і у вигляді різних компуест, використовуючи при цьому широку гаму добавок (м'ята, гуарана, аніс, цедра лимона , лемонграс, ягоди асаї, ожини, горобини, суниці тощо).

  І ще пару слів наостанок.

 Якщо ви захочете насолодитися надзвичайно смачним, корисним і ароматним терере, радимо зазирнути в наш магазин, де ви зможете ознайомитися з широким вибором різних сортів йєрба мате від провідних виробників Парагваю, Аргентини, Бразилії і навіть зі спеціальним брендом мате ТЕРЕРЕ від Yacuy і звичайно ж придбати цей товар.

  Поспішайте, адже скоро літо. І кожному з нас захочеться освіжитися в спекотні дні з надзвичайною користю для здоров'я.
Related Products

Yacuy Terere Cherry 500г

Yacuy Terere Cherry 500г

Yacuy Terere Cherry Rum Cherry - унікальний сорт класичного зеленого йєрба мате зі смаком стиглої вишні.

Суха суміш Yacuy Terere Cherry Rum Cherry - це 100% натуральний продукт найвищої якості, в складі якого добірне сухе листя падуба парагвайського грубого помелу з досить великими паличками і мінімальним вмістом пилу. Суміш збагачена натуральним вишневим екстрактом.

175.00 ₴ 175.00 ₴

Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana 500г

Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana 500г

Yerba Mate Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana - дивовижна освіжаюча компуеста. Справжній подарунок для поціновувачів класичного зеленого мате з добавками

Суміш йєрба мате Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana - це 100% натуральний продукт, ідеально збалансована компуеста, в складі якої висушене грубого помелу листя падуба парагвайського з гілочками, мінімальною кількістю пилу і органічні добавки - м'ята, гуарана і ягоди асаї.

190.00 ₴ 190.00 ₴

Yacuy Terere Menta Ice 500г

Yacuy Terere Menta Ice 500г

Yacuy Terere Menta Ice - ідеальна пропозиція для поціновувачів класичного зеленого мате з освіжаючими м'ятними добавками

Вдало збалансована компуеста Yacuy Terere Menta Ice - це 100% натуральний продукт, у складі якого відбірне й висушене протягом 12 годин грубого помелу листя і палички падуба парагвайського і перцева м'ята.

175.00 ₴ 175.00 ₴

Yacuy Terere Natural 500г

Yacuy Terere Natural 500г

Yacuy Terere Natural - класика органічного бразильського йєрба мате для поціновувачів міцного натурального смаку з характерною гірчинкою

Суха суміш йєрба мате Terere Natural - це 100% органічний продукт в лінійці Yacuy, розроблений виробником для приготування напою способом терере (шляхом проливки сухої суміші холодною водою і з додаванням льоду).

175.00 ₴ 175.00 ₴

Yacuy TERERE Pure Leaf Premium 500г

Yacuy TERERE Pure Leaf Premium 500г

Yacuy TERERE Pure Leaf Premium - йєрба мате преміум-класу для поціновувачів справжньої бразильської класики

У складі суміші тільки добірне, висушене протягом 12 годин листя падуба парагвайського дрібного помелу і мінімальна кількість пилу. Спеціальна обробка сировини дозволила отримати дуже ароматну яскраво-смарагдового кольору суху суміш цього сорту йєрба мате.

170.00 ₴ 170.00 ₴