Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Campesino

Campesino

    Класика йєрба мате для поціновувачів справжнього міцного смагу національного парагвайського напою    Сумі..

170.00 ₴

    Campesino Katuava Ginseng – сильно і тривало стимулююча компуеста з вишуканим смаком і ароматом. Неперевершений помічник для т..

175.00 ₴

Унікальна освіжаюча компуеста з гостролиста та м'яти і лайма створить бадьорий настрій на цілий день. Один з кращих брендів Yerba Mate в Парагваї.Ма..

160.00 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Бренд Campesino належить провідній парагвайській компанії YERBATERA CAMPESINO SA, заснованій у 1988 році Доном Карлосом Мізраджі. Незважаючи на свій молодий вік, ця компанія сьогодні є найбільшим експортером  йєрба мате в Парагваї.

Високі вимоги до стандартів якості йєрба мате, яких дотримуються на всіх етапах виробництва продукту від ретельного відбору 100% натуральної сировини до її сушки і фасовки, строгий контроль за виробничим процесом гарантують високу якість мате бренду Campesino, який заслужено завоював ринки не тільки на батьківщині, але й у Сполучених штатах Америки та багатьох європейських країнах.

Крім класичного йєрба мате, компанія YERBATERA CAMPESINO SA  випускає також 10 купажних сортів йєрба мате з різними добавками.