Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Canarias

Canarias

  Canarias Edicion Especial - ідеальна пропозиція для любителів справжньої міцної класики  Суміш Canarias Edicion Especial – 100% натуральни..

400.00 ₴

    Мате Canarias – кращий представник мате уругвайського виробництва, лідер уругвайського ринку за масштабами продажів та якістю..

350.00 ₴

  Canarias Serena – один з найулюбленіших сортів йєрба мате серед парагвайців, в якому органічно поєдналися вишуканий смак, найтонший аромат і ні..

375.00 ₴

 Мате Canarias – кращий представник мате уругвайського виробництва, лідер уругвайського ринку за масштабами продажів та якістю продукції. &n..

195.00 ₴

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

      Мате Canarias – це високоякісний продукт зареєстрованого у 1980 році в Уругваї закритого акціонерного товариства – компанії Canarias S.A. Проте історія цієї компанії  бере свій початок ще 1951 року, коли в уругвайському місті Пандо чотири брати відкрили свій перший магазин йєрба мате під назвою «Canarias».  

   Поступово сімейний бізнес набирав обертів, і вже  у 1966 році з’явилася необхідність розширити імпорт йєрби з Бразилії, а згодом й об’єднатися з найбільшим виробником бразильської йєрби, який забезпечує 75% від усього бразильського експорту, компанією Baldo S.A., продавши їй частину акцій   Canarias S.A.. Оскільки в Уругваї немає власних плантацій гостролиста для вирощування йєрби, таке об’єднання було цілковито виправданим, адже сировину для усіх марок уругвайського мате імпортують з південних регіонів Бразилії, зокрема з штатів Santa Catarina, Parana і Rio Grande. Цікавий факт: якщо раніше на пачках йєрби бренду Canarias вказували «Виготовлено у Бразилії», то зараз цей улюблений місцевим населенням бренд мате вирішено вважати суто уругвайським, адже питання його національної приналежності має для населення не аби-яке важливе значення.