Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
CBSe

CBSe

 Santa Ana S.A. – одна з найвідоміших і найбільших аргентинських компаній, що спеціалізується на виробництві мате з різними добавками. Засновник компанії Флорентино Оркера розпочав свою діяльність в 1978 році  з маленького сімейного бізнеса у приміщенні на 50 квадратних метрів, що слугували одночасно і переробним заводом і сховищем мате. Сьогодні компанія Santa Ana S.A. – це ціла низка підприємств, що спеціалізуються  на обробці йєрби та  переробці корисних ароматних рослин і трав, які згодом додають в різні сорти мате.

  CBSe Energia Guarana - для поціновувачів міцної аргентинської компуести  Суміш йєрба мате Energia Guarana від відомого аргентинського брен..

165.00 ₴

   Вишукана компуеста для початківців і досвідчених матеманів   Йєрба мате Frutos del Bosque від відомого аргентинського бренду CB..

165.00 ₴

  CBSe Frutos Tropicales – вишукана екзотична компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками  CBSe Frutos Tropicales – новинка в лінійці..

176.00 ₴

  Йєрба мате CBSe Regulase Regularis – незамінна знахідка для тих, хто з користю і без надмірних зусиль бажає схуднути і тримати в нормі свою ваг..

175.00 ₴

Мате CBSe Silueta – чарівний напій для стрункої фігури і підтримки життєвого тонусу. Мате CBSe Silueta був спеціально розроблений для тих, хто сл..

175.00 ₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)