Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Що нам буде цікаво дізнатися про походження напою терере?

  • admin

  

  Історія появи Терере, ритуал його приготування і вживання в колі сім'ї та друзів овиті древніми легендами. Навіть сама назва напою, за версією корінних мешканців, з’явилася завдяки звуконаслідуванню. «Те, ре, ре» – саме ці звуки чулися людям, коли вони, боячись не втратити жодної краплі, вже з особливою силою намагалися всмоктувати в себе залишки цілющого настою з падуба через очеретяну трубочку.

  Одна з легенд говорить, що менсу, а так тоді називали рабів, працюючих на плантаціях падуба в Парагваї, наглядачі змушували працювати не розгинаючи спини і жорстоко карали їх, якщо ті наважувалися приготувати собі гарячий мате. А от заборони на приготування напою за допомогою холодної води не було. Саме тому спочатку Терере вважався напоєм рабів і найбіднішого населення.

  Не менш цікава ще одна версія походження Терере. Вона стосується Чакської війни – однієї з найбільш кровопролитних і жорстоких латиноамериканських воїн XX століття між Парагваєм і Болівією. Згідно з цією легендою, парагвайські солдати, щоб не видати противнику своїх позицій, не розводили багаття. Позбавлені можливості традиційного гарячого способу приготування мате, вони змушені були задовольнятися можливістю заливати суху суміш з листя падуба холодною водою. Війна закінчилася, а звичка бувалих воїнів готувати мате холодним способом залишилася, поширилася і незабаром прижилася в усьому Парагваї і навіть переступила його кордони, а Терере став улюбленим напоєм мільйонів людей на всіх континентах.Related Products

Yacuy Terere Cherry 500г

Yacuy Terere Cherry 500г

Yacuy Terere Cherry Rum Cherry - унікальний сорт класичного зеленого йєрба мате зі смаком стиглої вишні.

Суха суміш Yacuy Terere Cherry Rum Cherry - це 100% натуральний продукт найвищої якості, в складі якого добірне сухе листя падуба парагвайського грубого помелу з досить великими паличками і мінімальним вмістом пилу. Суміш збагачена натуральним вишневим екстрактом.

175.00 ₴ 175.00 ₴

Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana 500г

Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana 500г

Yerba Mate Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana - дивовижна освіжаюча компуеста. Справжній подарунок для поціновувачів класичного зеленого мате з добавками

Суміш йєрба мате Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana - це 100% натуральний продукт, ідеально збалансована компуеста, в складі якої висушене грубого помелу листя падуба парагвайського з гілочками, мінімальною кількістю пилу і органічні добавки - м'ята, гуарана і ягоди асаї.

190.00 ₴ 190.00 ₴

Yacuy Terere Menta Ice 500г

Yacuy Terere Menta Ice 500г

Yacuy Terere Menta Ice - ідеальна пропозиція для поціновувачів класичного зеленого мате з освіжаючими м'ятними добавками

Вдало збалансована компуеста Yacuy Terere Menta Ice - це 100% натуральний продукт, у складі якого відбірне й висушене протягом 12 годин грубого помелу листя і палички падуба парагвайського і перцева м'ята.

175.00 ₴ 175.00 ₴

Yacuy Terere Natural 500г

Yacuy Terere Natural 500г

Yacuy Terere Natural - класика органічного бразильського йєрба мате для поціновувачів міцного натурального смаку з характерною гірчинкою

Суха суміш йєрба мате Terere Natural - це 100% органічний продукт в лінійці Yacuy, розроблений виробником для приготування напою способом терере (шляхом проливки сухої суміші холодною водою і з додаванням льоду).

175.00 ₴ 175.00 ₴

Yacuy TERERE Pure Leaf Premium 500г

Yacuy TERERE Pure Leaf Premium 500г

Yacuy TERERE Pure Leaf Premium - йєрба мате преміум-класу для поціновувачів справжньої бразильської класики

У складі суміші тільки добірне, висушене протягом 12 годин листя падуба парагвайського дрібного помелу і мінімальна кількість пилу. Спеціальна обробка сировини дозволила отримати дуже ароматну яскраво-смарагдового кольору суху суміш цього сорту йєрба мате.

170.00 ₴ 170.00 ₴