Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Colon

Colon

   Йерба мате Colon Suave – один з найбільш відомих експортних продуктів Парагваю для справжніх поціновувачів «м'якої» класики   С..

165.00 ₴

  Colon Tradicional – один з найміцніших, брутальних сортів класичного парагвайського йєрба мате, призначеного для людей, які очікують сильних ві..

165.00 ₴

Мате Colon 90-60-90 – найближчий шлях до стрункої фігури та чудового самопочуття   Бренд Мате Colon 90-60-90 було розроблено насамперед д..

165.00 ₴

Мате Colon con Stevia – це ідеально збалансована компуеста висушеного листя падуба парагвайського та стевії – багаторічної лікарської рослини, що ма..

160.00 ₴

Мате Colon Completo – для поціновувачів традиційного мате з додаванням різнотрав’я. Виготовляється мате Colon Completo шляхом дрібного помелу. Зна..

170.00 ₴

Colon Menta Boldo для поціновувачів міцного мате Мате Colon Menta Boldo – це ідеальне поєднання висушеного листя падуба парагвайського, болдо т..

165.00 ₴

Colon Moringa Katuava Burrito – для поціновувачів міцного класичного мате Мате Colon Moringa Katuava Burrito – це ідеально збалансоване поєднання..

160.00 ₴

Йєрба мате  COLON ESPECIAL – експортний варіант унікальної парагвайської класики для поціновувачів міцного сильно стимулюючого матеCOLON ESPECIAL..

175.00 ₴

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Бренд Мате Colon con Stevia випускається однією з найбільших і найстаріших парагвайських компаній-виробників мате - Cooperativa Colonias Unidas Obligado, яка започаткувала свою діяльність у 1953 році як кооператив, до складу якого входило 78 приватних фермерів. Сьогодні це потужний агрохолдинг, що займається вирощуванням сої, пшениці, кукурудзи, рапса і сонячника, виробництвом м'ясо-молочної продукції, але провідним сегментом компанії залишається виробництво йєрба мате під брендом Colon.