Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Мате Colon Tradicional 500г

  • Наявність: Out Of Stock
  • Виробники Colon
  • Модель: Colon Tradicional 500г
  • Бонусні бали: 3
  • Переглянуто: 1573

  • 165.00 ₴
Поділитися:

  Colon Tradicional – один з найміцніших, брутальних сортів класичного парагвайського йєрба мате, призначеного для людей, які очікують сильних відчуттів

  Йєрба мате Colon Tradicional – 100% натуральний продукт, у складі якого добірне дрібного помелу листя падуба парагвайського, висушене за допомогою диму, що надає готовому продукту характерного смаку й аромату та особливо цінується багатьма гурманами йєрба мате. У складі суміші присутні палички і багато пилу.

  Смакові якості: готовий напій йєрба мате Colon Tradicional відрізняється яскраво вираженим свіжим терпко-трав'яним смаком з димними нотками, особливою міцністю і високоенергетичними властивостями, які зберігаються у процесі декількох проливок. В ароматі переважають трав'яні акценти, приправлені композицією з ноток пересмажених горіхів і деревного вугілля. На думку поціновувачів парагвайської класики, єдиним недоліком цього сорту мате є його надмірна запиленість, яка ускладнює довге матепиття. Однак, не дивлячись на це, Colon Tradicional залишається одним з найпопулярніших сортів йєрба мате, в якому кожен ковток цього благородного напою приносить з собою дозу сили і прекрасного настрою.

  Корисні властивості: йєрба мате Colon Tradicional – найсильніший природний енергостимулятор, допомагає зняти стрес і нервову напругу, дозволяє врівноважувати всі функції людського організму. За рахунок мікроелементів і вітамінів, на які багатий напій з листя падуба парагвайського, його вживання сприяє підвищенню імунітету, нормалізує обмінні процеси, покращує моторику кишківника, зміцнює судини і збагачує кров киснем, знижує наслідки гіпоксії. Йєрба мате Colon Tradicional – незамінний помічник для тих, у кого є необхідність тривалий час тримати в тонусі увагу, активізувати розумову діяльність і т.п. Саме тому Colon Tradicional, безумовно, стане в нагоді водіям, вимушеним довгий час перебувати за кермом автомобіля, або, наприклад, студентам у період підготовки до заліково-екзаменаційної сесії.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари