Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Мате Cruz de Malta

Мате Cruz de Malta

   Cruz de Malta – найдавніша марка аргентинського мате, популярність якого, починаючи з 19 століття, не зменшується, а все більше зростає і..

340.00 ₴

   Cruz de Malta – найдавніша марка аргентинського мате, популярність якого, починаючи з 19 століття, не зменшується, а все більше зростає і..

200.00 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

   Cruz de Malta - один з найпопулярніших і найстаріших аргентинських брендів йєрба мате, який виробляється компанією Molinos Rio de la Plata S.A., заснованою у 1902 році двома зведеними братами, бельгійцями за походженням. За більш ніж столітню історію свого існування компанія Molinos Rio de la Plata S.A. стала визнаним лідером агропромислового комплексу Аргентини й  потужним експортером його продукції, яка цілком заслужено за високу якість удостоєна міжнародних сертифікатів.

   Значним сегментом у компанії є повний цикл виробництва традиційного національного аргентинського напою йєрба мате у відповідності зі строгими стандартами і ретельним контролем. Особлива увага виробником приділяється вирощуванню падуба парагвайського на родючих землях північного сходу Аргентини без використання будь-яких хімічних добрив, збиранню, обробці та упакуванню сировини для йєрба мате.

   Йєрба мате бренду Cruz de Malta - 100% органічний продукт, відомий споживачам за фракційним складом, вишуканим смаком і ароматом і, безумовно, завдяки оригінальній упаковці, яку прикрашає мальтийський хрест, що символізує собою гармонію людей і навколишнього світу.

   Йєрба мате бренду Cruz de Malta – це традиційний мате con palo, тобто з гілочками і помірним вмістом пилу. Ретельний відбір сировини, його обробка і тривала витримка (до 24 місяців) дозволяють виробнику зберегти всі корисні властивості падуба парагвайського і забезпечують високу якість продукту.