Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
EL Pajaro

EL Pajaro

  El Pajaro Con Palo Tradicional – новинка на вітчизняному ринку. Обов'язково сподобається поціновувачам справжнього міцного мате без добавок&nbs..

135.00 ₴

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

  У перекладі з іспанської EL PAJARO - пташка, - досить символічна назва відомого бренду парагвайського йєрба мате. Не випадково на яскравій барвистій упаковці мате цього бренду зображений птах з розпростертими крилами. З давніх часів саме завдяки птахам індіанцям Гуарані вдалося не лише зберегти, але і збільшити площі «Зеленого золота» і довгий час «годувальника» країни - гостролиста парагвайського.

  Сьогодні під брендом EL PAJARO виробляється у Парагваї багато видів продукції. Не став винятком і йєрба мате. 

  Йєрба мате бренду EL PAJARO - це 100% натуральний міцний мате, у складі якого як цілі фрагменти сухих стебел і листя падуба парагвайського, так і змелені в порошок. Саме такий помел став «візитною карткою» цього бренду парагвайського мате.

  Сировина для мате EL PAJARO вирощується на приватних фермерських плантаціях в провінціях Bella Vista і San Rafael з дотриманням строгих стандартів і контролю.

  Лінійка бренду EL PAJARO представлена 10 сортами йєрба мате, серед яких як класичні, так і мате з добавками - м'ятою, кокосом, пелюстками квітів троянди, кактуса, апельсина, безсмертника і кульбаби, льняного насіння і гінкго, ягід Camu Camu і трави Даміана, сушеного яблука, ананаса, катуаби, хвоща.