Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Guarani

Guarani

  Guarani Boldo Menta — експортний продукт високої якості від відомої парагвайської компанії EBSA, призначений спеціально для справжніх поціновув..

175.00 ₴

   Guarani Despalada Sin Palo – ідеальна пропозиція для поціновувачів справжньої парагвайської класики від компанії  EBSA, виробника йє..

160.00 ₴

   Guarani Elaborada - експортний варіант класичного парагвайського йєрба мате, виготовленого спеціально для європейського ринку   ..

155.00 ₴

  Guarani Katuava – вишуканий сорт йєрба мате з добавками, який порадує як досвідчених матеманів, так і тих, хто тільки починає знайомитися з цим..

175.00 ₴

   Guarani Premium 500gr – ідеальна пропозиція для поціновувачів справжньої парагвайської класики від компанії  EBSA, виробника йє..

170.00 ₴

Один з наймолодших брендів класичного парагвайського йєрба мате, який активно завойовує популярність на батьківщині та далеко за її межами Йєрба ..

155.00 ₴

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Один з наймолодших брендів класичного парагвайського йєрба мате, який активно завойовує популярність на батьківщині та далеко за її межами

 Guarani Energia – це продукт однієї з найстаріших і найвідоміших у Парагваї та за його межами компанії Eno Bronstrup S.A. (EBSA), яка започаткувала свою діяльність 1942 року. Спочатку це було просто вирощування падуба на родинних плантаціях, згодом збір сировини доповнився її сушкою, а у 1950 році засновники компанії Дон Рейнальдо і Еспоза завершили виробничий цикл йєрби мате й повноцінно вийшли на ринок, який сьогодні налічує понад 20 філіалів за кордоном.

EBSA володіє великими плантаціями падуба парагвайського, які знаходятся в екологічно чистих районах Парагвая – Белла Віста та Сан Рафаєль. Весь процес переробки сировини з гостролиста автоматизовано та відбувається на сучасному обладнанні, що дозволяє виготовляти мате найвищої якості.