Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Мате Guarani Energia 500г

  • Наявність: В дорозі
  • Виробники Guarani
  • Модель: Energia 500г
  • Бонусні бали: 3
  • Переглянуто: 3663

  • 155.00 ₴
Поділитися:

Один з наймолодших брендів класичного парагвайського йєрба мате, який активно завойовує популярність на батьківщині та далеко за її межами

Йєрба мате Guarani Energia традиціоного для парагвайського мате мілкого помелу. Суміш містить виключно дрібно змелене сухе листя, невелику кількість маленьких гілочок, багато пилу та плоди гуарани.

 Смакові якості: Guarani Energia має міцний травяний смак, гірчинка якого дещо пом’якшується ледь помітним солодкуватим присмаком гуарани. Відзначається сильним приємним ароматом гуарани з димними, копченими нотками. Той, хто хоч раз зкоштував цей сорт мате, впізнає його одразу.

 Корисні властивості: Guarani Energia виступає потужним джерелом енергії, яка досягається як за рахунок особливих енергетичних властивостей гостролиста, так і плодів гуарани, які також є ефективним природним стимулятором, оскільки  містять удвічі більше кофеїну, ніж кавові зерна (2-4,5 % кофеїну в насінні гуарани проти 1-2 % — у кавових зернах). Власне саме ці особливості інгрідієнтів, що входять до складу суміші,  і зумовили назву даного сорту мате.

Завдяки унікальним властивостям, йєрба-мате можна справедливо віднести до одного з найкорисніших для здоров’я людини напоїв. Підтвердженням тому слугують численні дослідження, проведені багатьма відомими науковими організаціями в Аргентині, США, Швейцарії, Канаді, Бразилії, Франції, Іспанії, Німеччини та Росії. За результатами цих досліджень було рекомендовано використання цього напою в різних країнах з метою забезпечення високого рівня працездатності, покращення розумової діяльності, підвищення імунітету, профілактики багатьох захворювань і, нарешті, сприятливого бадьорого емоційного стану.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре