Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Йєрба з добавками

Йєрба з добавками

  Canarias Serena – один з найулюбленіших сортів йєрба мате серед парагвайців, в якому органічно поєдналися вишуканий смак, найтонший аромат і ні..

375.00 ₴

  CBSe Energia Guarana - для поціновувачів міцної аргентинської компуести  Суміш йєрба мате Energia Guarana від відомого аргентинського брен..

165.00 ₴

  CBSe Etiqueta Negra - Hierbas Serranas – преміальна версія йєрби від популярного аргентинського виробника для поціновувачів освіжаючого м'ятног..

250.00 ₴

   Вишукана компуеста для початківців і досвідчених матеманів   Йєрба мате Frutos del Bosque від відомого аргентинського бренду CB..

165.00 ₴

  CBSe Frutos Tropicales – вишукана екзотична компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками  CBSe Frutos Tropicales – новинка в лінійці..

176.00 ₴

  CBSé Hierbas Serranas – вишукана трав'яна компуеста, яка не залишить байдужими ані початківців, ані досвідчених матеманів  Суха суміш йєрб..

175.00 ₴

  Йєрба мате CBSe Regulase Regularis – незамінна знахідка для тих, хто з користю і без надмірних зусиль бажає схуднути і тримати в нормі свою ваг..

175.00 ₴

   Kraus Silvestre – вишукана компуеста для поціновувачів аргентинської класики з трав'яними добавками   Суміш йєрба мате Kraus Si..

225.00 ₴

Незамінний помічник для спортсменів та тих, хто піклується про свою фігуру   Виробник: Yerba Mate Green DETOX – продукт відомої у Бразилії..

165.00 ₴

    Один з найпопулярніших сортів бразильського мате, справжня енергетична «бомба», здатна легко і надовго заряджати енергією й ..

170.00 ₴

     Mateine Guarana – один з найміцніших парагвайських сортів йєрби на сучасному ринку. Це вишукана композиція з висушеного ..

165.00 ₴

  Pajarito Compuesta con Hierbas – справжній подарунок шанувальникам парагвайської йєрби з добавками від компанії Lauro Raatz S.A.  Суха сум..

165.00 ₴

   Yerba Mate Ruvicha Chia – унікальна компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками   Суміш йєрба мате Ruvicha Chia від відо..

175.00 ₴

   Ruvicha Guarana – новинка в лінійці виробника і справжній подарунок для поціновувачів ароматного і сильно енергетичного парагвайського ма..

180.00 ₴

   Мате Ruvicha Pantanal – оригінальна компуеста в лінійці йєрба мате від Ruvicha з незабутнім смаком і ароматом    Композиці..

175.00 ₴

    Taragui Energia – справжня енергетична «бомба», здатна будь-кого зарядити позитивом та енергією на цілий день  &nbs..

180.00 ₴

   Union Hierbas del Litoral - вишукана компуеста, здатна скрасити ваш день у будь-яку пору року   Композиція суміші Union Hierbas..

180.00 ₴

  Ви шукаєте освіжаючий, сильно стимулюючий і смачний йєрба мате? Ми можемо гарантувати, що Vakapi Energia Guarana вас не розчарує  Суміш йє..

160.00 ₴

  Vakapi Frutos – оригінальна вишукана компуеста від молодого парагвайського бренда Vakapi. Ідеальний вибір для тих, хто шукає в йєрба мате міцни..

160.00 ₴

  Vakapi Mas Inteligente - сильноенергетичний йєрба мате для тих, хто шукає в цьому напої не тільки потужну стимуляцію, але й благородний, вишука..

160.00 ₴

  Йєрба мате Menta Limon – новинка в лінійці Vakapi й одна з найсмачніших сумішей класики з м'ятно-цитрусовими добавками  Йєрба мате Vakapi ..

160.00 ₴

  Спробувавши Yerba Mate Yacuy GUARANA - CHA VERDE ви відчуєте не лише смакову, але й естетичну насолоду  Суміш Yerba Mate Yacuy GUARANA - C..

185.00 ₴

   Вдало збалансована компуеста Yacuy RED FRUITS складається з висушеного повітрям листя падуба парагвайського типового для чиммарао помелу,..

190.00 ₴

  Yacuy Terere Menta Ice - ідеальна пропозиція для поціновувачів класичного зеленого мате з освіжаючими м'ятними добавками  Вдало збалансова..

175.00 ₴

  Yacuy Blueberry Strawberry Blackberry - вишукана корисна компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками  Суха суміш йєрба мате Yacuy B..

190.00 ₴

Показано з 1 по 25 із 53 (3 сторінок)