Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Kalena

Kalena

  Kalena Despalada – лімітований вишуканий сорт йєрба мате в лінійці продукції відомої далеко за межами Аргентини агроекологічної компанії Establ..

250.00 ₴

  Kalena Elaborada Con Palo – не просто дуже популярний сорт йєрба мате у середовищі істиних поціновувачів класики йєрба мате, але й, безперечно,..

225.00 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

  Йєрба мате бренда Kalena – це продукт відомої в Аргентині компанії Establishment San Demetrio, заснованої емігрантами з України – сім'єю Прокопіо. Голова родини Деметріо Прокопіо разом зі своєю дружиною та 7 дітьми приїхав до Аргентини у 1901 році і присвятив себе сільському господарству. Перша сімейна плантація падубу парагвайського була заснована його сином Базіліо у 1954 році. Через 14 років у 1968 році разом зі своєю дружиною Юлією Інес Козушне Базіліо збудував першу сушильну камеру Barbacuá. Спочатку сімейний бізнес обмежувався лише вирощуванням падуба та виробництвом сировини для йєрба мате, але поступово нарощував обороти. До кінця 70-х років виробництво йєрба мате досягло промислового рівня, і в 1977 році народилася компанія San Demetrio Establishment, головним продуктом якої є мате бренду Kalena. Можна припустити, що назва цього бренду не випадкова, оскільки вона дуже нагадує назву дерева «калина» – символа батьківщини родини Базиліїо Прокопіо України.

  Бренд мате Kalena за високу якість, неперевершений смак та аромат був удостоєний нагороди як найкращий сорт класичного йєрба мате на ярмарку Caminos y Sabores, який щорічно проходить у провінції La Rural.

  Цей вишуканий сорт класичного йєрба мате, виготовленого за стародавньою технологією barbaqua, має особливий попит не лише серед місцевих гурманів, а й далеко за межами Аргентини. На батьківщині його можна придбати переважно лише на ярмарках дієтичної продукції та в органік-шопах.