Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Мате Kalena Elaborada 500г

  • Наявність: Out Of Stock
  • Виробники Kalena
  • Модель: Kalena Elaborada 500г
  • Бонусні бали: 3
  • Переглянуто: 855

  • 225.00 ₴
Поділитися:

  Kalena Elaborada Con Palo – не просто дуже популярний сорт йєрба мате у середовищі істиних поціновувачів класики йєрба мате, але й, безперечно, справжній бестселер у лінійці сортів цього продукту від відомої в Аргентині компанії Establishment San Demetrio

  Kalena Elaborada Con Palo – 100% екологічно чистий оригінальний монопродукт, що поєднує в собі риси парагвайського та аргентинського йєрба мате, у складі якого зібране вручну добірне листя та палички падуба парагвайського (70% листя і до 30% паличок), вирощеного на сімейній плантації в природних умовах з дотриманням належного управління агроекосистемами, без використання гербіцидів та шкоди для природних ресурсів ґрунту. Сировина для цього сорту мате піддається традиційному методу повільного сушіння на етапі секадо, що називається барбакуа, і проходить 12-місячну витримку, що дозволило виробнику максимально зберегти властивості цього вишуканого продукту, не змінюючи його смаку та аромату.

  Бренд мате Kalena за високу якість, неперевершений смак та аромат цього продукту був удостоєний нагороди як найкращий сорт класичного йєрба мате на ярмарку Caminos y Sabores, який щорічно проходить у провінції La Rural.

  Смакові якості: готовий напій Kalena Elaborada Con Palo відрізняється м'яким і в той же час терпким трав'яним смаком з делікатною гірчинкою та вишуканим ароматом з ледь вловимими горіховими та димними нотками. Особливістю післясмаку цього сорту йєрба мате є приємне заспокійливе танінове поколювання у роті та відсутність характерної для класичних сортів мате кислинки.

  Корисні властивості: завдяки великій кількості корисних для людського організму речовин йєрба мате Kalena Elaborada Con Palo гарантує не тільки відмінний стимулюючий та освіжаючий ефект, але й допомагає долати стреси, покращуючи психоемоційний стан людини, збільшує опірність організму негативним впливам, стимулює вироблення ендорфіна – «гормону щастя». Це ідеальне джерело вітамінів А, З, В1, В2, В3, В5, Е, амінокислот, кальцію та заліза. На підставі унікальних лікувальних властивостей напій йєрба мате віднесений медичними працівниками до одного з найкорисніших і рекомендований для використання в різних країнах з метою збереження, підтримки здоров'я та профілактики багатьох хвороб.


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре