Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Kraus

Kraus

   Kraus Silvestre – вишукана компуеста для поціновувачів аргентинської класики з трав'яними добавками   Суміш йєрба мате Kraus Si..

225.00 ₴

 Ідеальний вибір для матеманів, які цінують екологічні цінності      Суміш мате Kraus Gaucho середнього помелу, майже не..

225.00 ₴

Мате Kraus Pionero має кошерний сертифікат і тому може вживатися прибічниками Іудаїзму Смакові якості: смак надзвичайно насичений, терпкість з л..

225.00 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Компанія Kraus S.A, яка діє на ринку йєрба мате вже понад сторіччя від 1894 року, заснована емігрантом з Австрії Френсисом Краусом та його синами у провінції Місьонес. Невеликий сімейний бізнес поступово розростався, але справжнє визнання компанії Kraus S.A. відбулося згодом, після того, як брати Роман і Хуан Анхель Крауси, продовжуючи справу свого діда Френсиса, не тільки розширили площі родинних плантацій, засіявши їх кращими сортами падуба парагвайського, але й побудували нові ультрасучасні сушарки, що повністю виключають контакт сировини з димом, та налагодили повний цикл виробництва йєрба мате.

  Незмінним від часу заснування компанії залишається процес вирощування падуба парагвайського без використання гербіцидів, пестицидів і неорганічних добрив та збору високоякісної сировини виключно вручну.

  Чистоту і красу природи Аргентини символізує великий зелений коник, зображений на кожній пачці продукції Kraus S.A.