Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
La Merced

La Merced

La Merced de Campo & Monte – класика аргентинського йєрба мате найвищої якості Суміш йєрба мате La Merced de Campo & Monte – це 100% нату..

190.00 ₴

Вишуканий смак і аромат, найсильніший енергетичний потенціал йєрба мате La Merced De Campo не залишать байдужими ані досвідчених матеманів, ані н..

190.00 ₴

  Йєрба мате La Merced De Monte дозволить вам потішитись не тільки м'яким, вишуканим смаком, але й приголомшливим ароматом  Мате La Merced D..

190.00 ₴

  La Mersed Campo-Sur – йєрба мате преміум класу від відомої далеко за межами Аргентини компанії Establecimiento Las Marias  Суха суміш йєрб..

190.00 ₴

La Merced Barbacua – мате, що не схожий на жоден інший. Смакові якості: La Merced Barbacua володіє спокійним вишуканим смаком і ароматом, головн..

190.00 ₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Бренд аргентинського мате La Merced випускається однією з найстаріших компаній-виробників мате Las Marias, столітній ювілей якої відмічатимуть 2024 року. Маленький сімейний бізнес, який у 1924 році започаткував юний Віктор Эліас Навахос Сентено, отримавши у спадок від матері ранчо, з роками переріс у потужну компанію Establecimiento Las Marias, де завдяки старанній праці тисяч робітників створюються різні марки мате, популярність яких вже давно перетнула кордони Південної Америки.

Весь цей час компанія залишається вірною національній культурі виробництва високоякісного, унікального за своїми властивостями мате, яке виробляє з висушеного листя падуба парагвайського, вирощеного на багатих калієм і залізом грунтах у провінціях Аргентини – Мисьонес і Корріентес.