Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
la Tranquera

la Tranquera

  La Tranquera Tradicional – йєрба мате найвищої якості, виробництво якого засноване на вікових традиціях найкращих майстрів Аргентини.  Сух..

190.00 ₴

  la Tranquera Seleccion Especial – ексклюзивний сорт класичного аргентинського йєрба мате, новинка на ринку України та відмінна пропозиція для в..

200.00 ₴

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

  Йєрба мате бренду la Tranquera виробляється однією з найвідоміших в Аргентині компаній J. Llorente Y Cia SA, заснованій в 1909 році іспанцем за походженням доном Гало Льоренто спочатку як невеликий сімейний бізнес з виробництва алкогольних напоїв та чаю, який досить скоро переріс у масштабне вирощування падуба парагвайського та повний цикл виробництва йєрба мате.

  Плантації падуба парагвайського, що належать цій компанії, знаходяться в найродючішому районі Аргентини – у провінції Місьонес, що дозволяє виробнику отримати сировину найвищої якості. Сировина для мате la Tranquera – це зібране вручну добірне листя падуба парагвайського традиційного аргентинського помелу з паличками та помірним вмістом пилу, що піддається віковій традиційній технології обробки методом повільного сушіння гарячим повітрям під час спалювання деревини, і проходить тривалу 12 або 24-місячну витримку.

  Сьогодні в лінійці йєрба мате бренду la Tranquera представлені як міцні сорти з сильною стимулюючою дією, так і м'які:

La Tranquera

La Tranquera Suave

Yerba Mate La Tranquera Suave Con Palo

La Tranquera Tradicional

La Tranquera Special Selection

LA Tranquera Elaborada Con Palo

En Saquitos від La Tranquera (мате в пакетиках)

Йєрба мате бренду La Tranquera випускається в упаковках по 500 г. і 1 кг., на логотипі яких зображений граціозний кінь на тлі зеленого поля, шлях до якого відкривають ворота – транкера. Певний символізм відчувається в цьому логотипі, де саме ворота – транкера – дали не лише назву цьому популярному бренду мате, а й відкрили йому шлях до нових країн.