Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Liebig

Liebig

  Йєрба матеLieblig Original – ексклюзивний сорт мате, спеціально створений виробником до 80-річчя аргентинської компанії Cooperativa Agrícola de..

220.00 ₴

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

   Йєрба мате Liebig виготовляється однією з найстаріших в Аргентині компаній Cooperativa Agrícola de la Colonia Liebig Limitada, розташованою у північному регіоні країни Корріентес. Заснована 1926 року німецькими, українськими та польськими іммігрантами, які прибули до Аргентини у кінці 19 століття в пошуках кращого життя, компанія Cooperativa Agrícola de la Colonia Liebig Limitada майже за столітню історію свого існування не тільки розширила й вдосконалила повний цикл виробництва йєрба мате з дотриманням вікових національних традицій, але й входить сьогодні до п'ятірки лідерів аргентинської індустрії мате, випускаючи такі відомі і популярні  на батьківщині та далеко за її межами бренди йєрба мате, як Liebig і Playadito. На даний час компанія налічує 130 співробітників, які щорічно продають близько 18 мільйонів кілограмів йєрба мате.

   Для виготовлення мате бренду Liebig використовується тільки високоякісна сировина – добірне листя падуба парагвайського, вирощеного на екологічно чистих грунтах без використання пестицидів, зібране виключно в зимовий період, коли листя досягає максимальної стиглості. Отриману сировину сушать традиційним способом і піддають тривалій дворічній витримці, що дозволяє отримати продукт преміум-класу. У складі сухої суміші мате бренду Liebig листя і гілочки падуба парагвайського середнього помелу, помірна кількість пилу.

   Однією з важливих особливостей мате бренду Liebig є його приємний м'який і водночас природний солодкуватий смак.

   Усі сорти йєрба мате бренду Liebig упаковані в впізнавану з першого погляду пачку золотистого кольору з різними відтінками, на якій великими літерами надруковано назву бренду, а верхівку пачки прикрашає його логотип – на тлі яскравої червоної медалі зображені соковитий листок падуба і зелена стрічка з назвою бренду і компанії.