Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Nobleza Gaucha

Nobleza Gaucha

Nobleza Gaucha – один з найстаріших і відоміших в Аргентині та за її межами брендів класичного аргентинського матеДля виробництва мате Nobleza Gaucha ..

180.00 ₴

   Nobleza Gaucha Cosecha Seleccionada - справжній міцний мате преміум класу для поціновувачів аргентинської класики.   Суміш мате..

230.00 ₴

Nobleza Gaucha – один з найстаріших і відоміших в Аргентині та за її межами брендів класичного аргентинського мате Для виробництва мате Nobleza ..

365.00 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

    Мате Nobleza Gaucha Molienda випускається та експортується однією з найстаріших в Аргентині компаній-виробників сільськогосподарської продукції Molinos Rio de la Plata S.A., початок діяльності якої започатковано ще 1902 року. Асортимент продовольчих товарів компанії досить широкий – це і пшеничне борошно та макаронні вироби, соєва та оливкова олія, різні види напівфабрикатів, фруктові соки, чай і, звичайно, улюблений національний напій аргентинців мате. Висока якість мате компанії Molinos, підтверджена державними стандартами, швидко набувала популярності серед аргентинців. Сьогодні цей продукт компанії експортується в багато країн світу і високо оцінюється споживачами.