Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Pajarito

Pajarito

Pajarito Tradicional для для поціновувачів класичного міцного мате Суміш мате Pajarito Tradicional мілкого помелу, містить дрібні палички і пил. ..

170.00 ₴

Seleccion Especial – особливий сорт класичного парагвайського мате для найвибагливіших матеманів Суміш мате Pajarito Seleccion Especial мілкого..

165.00 ₴

    Йєрба мате преміум класу для особливо вимогливих поціновувачів цього напою  Суміш йєрба мате Pajarito Premium Despa..

210.00 ₴

    Суміш йєрба мате Pajarito Menta Limon - це 100% натуральний продукт традиційного парагвайського помелу, до складу якого, окр..

180.00 ₴

  Pajarito Compuesta con Hierbas – справжній подарунок шанувальникам парагвайської йєрби з добавками від компанії Lauro Raatz S.A.  Суха сум..

165.00 ₴

Seleccion Especial – особливий сорт класичного парагвайського мате для найвибагливіших матеманівСуміш мате Pajarito Seleccion Especial мілкого помелу,..

300.00 ₴

Pajarito Tradicional для для поціновувачів класичного міцного матеСуміш мате Pajarito Tradicional мілкого помелу, містить дрібні палички і п..

275.00 ₴

Pajarito Tradicional для для поціновувачів класичного міцного матеСуміш мате Pajarito Tradicional мілкого помелу, містить дрібні палички і п..

740.00 ₴

Pajarito Tradicional для для поціновувачів класичного міцного матеСуміш мате Pajarito Tradicional мілкого помелу, містить дрібні палички і п..

565.00 ₴

  Pajarito Organica – мате для поціновувачів органічної класичної йєрби з неперевершеним смаком і ароматом    Суміш мат..

190.00 ₴

Pajarito Suave – одна з останніх пропозицій від відомого парагвайського бренду Суміш мате Pajarito Suave середнього помелу і майже не містить пил..

160.00 ₴

Розчинний мате для швидкого приготування, який чудово підходить тим, хто не  любить чекати, а хоче одразу насолодитися смаком улюбленого напоюP..

225.00 ₴

Новинка мате відомого парагвайського бренду Pajarito – Cocido tostada. Перший спеціально обсмажений мате, який можна приготувати в кавамашині &nb..

110.00 ₴

Показано з 1 по 13 із 13 (1 сторінок)

Компанія LAURO RAATZ S.A. – одна з найвідоміших у Парагваї компаній-виробників йєрба мате. Заснована у 1950 році, сьогодні вона є найбільшим парагвайським експортером мате на світові ринки.

Назва бренду Pajarito має свою цікаву історію походження. Пов'язана вона з маленькою пташкою Pajarito, малюнок якої став логотопом компанії і прикрашає упакування всіх сортів мате даного бренду. Дуже давно ієзуїти зіткнулися з незвичним насінням падуба парагвайського, яке не давало сходів, коли його просто кидали у землю. І тоді вони почали давати це насіння домашній птиці, а з часом помітили, що воно почало сходити. Однак після того, як король Іспанії вигнав ієзуїтів з тих місць, вирощування падуба практично припинилося майже на 120 років, адже отриманий ієзуїтами простий рецепт вирощування падуба був втрачений, а місцеві мешканці не знали як пророщувати це насіння. Лише згодом вони вигадали спосіб їх пророщення у воді разом з вугіллям та іншими інгредієнтами, який дозволив імітувати травний акт птахів. Сьогодні практично всі виробники йєрба мате вирощують падуб парагвайський цим способом, пророщуючи насіння в спеціальній воді, змішаній з грунтом.