Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Мате Pajarito Tradicional 1кг

  • Наявність: Out Of Stock
  • Виробники Pajarito
  • Модель: Pajarito Tradicional 1кг
  • Бонусні бали: 4
  • Переглянуто: 1590

  • 310.00 ₴
Поділитися:

Pajarito Tradicional для для поціновувачів класичного міцного мате

Суміш мате Pajarito Tradicional мілкого помелу, містить дрібні палички і пил. Для даного продукту відбирається сировина тільки з найкращих сортів йєрби, яку вирощують на плантаціях Ітапуа у південно-східній частині Парагвая.

Смакові якості: зібрана для даного сорту йєрба відзначається значним вмістом магнію, марганцю і заліза, що певною мірою позначаєтьсчя на смакових якостях готового напою, особливо під час 6-7 проливки, коли традиційний освіжаючий, терпкий трав’яний смак починає набувати ознак «залізності». Втім, ці ознаки не впливають негативно на загальну гармонію смаку, а скорше підкреслюють його оригінальність і особливості зміни смакових акцентів від першої проливки до останньої. В ароматі напою присутні нотки зеленої горіхової шкарлупи, свіжого табачного листя та лайму.

 Корисні властивості: володіючи усіма неперевершеними властивостями падуба парагвайського, серед яких майже 200 корисних для організму людини компонентів – вітаміни А і В групи, С, мікро- та макроєлементи (Na, K, Mg, P, Fe, S, Cl, Cu.), рутин, бета-амірин, танін, корисні кислоти, мате Pajarito Tradicional гарантує відмінний стимулюючий і освіжаючий ефект, покращує концентрацію, сприяє зміцненню імунітету.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре