Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Pipore

Pipore

    Pipore  Especial – найсолодший сорт класичної аргентинської йєрби  Смакові якості: відзначається насиченим і водно..

190.00 ₴

  Pipore Sublime – ексклюзивне видання класичного йєрба мате від відомого аргентинського бренду Pipore.  Суха суміш Pipore Sublime – класика..

180.00 ₴

  Pipore Terere Listo від найвідомішого в Аргентині виробника компанії Productores De Yerba Mate De Santo Pipo S.C.L. – дивовижний подарунок усім..

190.00 ₴

    Мате для поціновувачів міцної аргентинської класики    Смакові якості: відзначається насиченим і водноча..

160.00 ₴

  Pipore Suave – традиційна аргентинська йєрба для поціновувачів м'якого, але сильно стимулючого мате.  Суха суміш Pipore Suave – це 100% на..

190.00 ₴

   Смак і аромат йєрба мате Pipore Sin Palo задовольнять навіть найвимогливішого поціновувача справжньої аргентинської класики   С..

195.00 ₴

 Pipore Terere – аргентинська класична йєрба, створена не тільки спеціально для тих, хто хоче відчути морозну свіжість цього благородного напою в..

190.00 ₴

  Мате для поціновувачів міцної аргентинської класики    Смакові якості: відзначається насиченим і водночас м'яким ..

300.00 ₴

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Аргентинська компанія Productores De Yerba Mate De Santo Pipo S.C.L, заснована 1930 року емігрантами з Швейцарії – випускниками технологічного університету. А вже, починаючи з 50-х років XX століття, бренд Pipore починає активно завоювувати популярність як на батьківщини, так і за її межами. Компанія знаходиться у провінції Місьйонес, має власні фермерські господарства і упевнено займає велику частку південноамериканського ринку йєрба мате.

Мате Pipore виготовляється з сухої суміші листя падуба парагвайського вищого гатунку, яке зрізають виключно з молодих пагонів рослини, за класичною аргентинською технологією, витримуючи суміш протягом 18 місяців. Суміш середнього помелу, з невеликим вмістом пилу і доволі великих гілочок. На 100% натуральний продукт.