Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Мате Playadito

Мате Playadito

   Playadito Tradicional – відмінний вибір для тих, хто тільки починає знайомитися з йєрба мате   Йєрба мате Playadito Tradicional..

185.00 ₴

   Playadito Despalada – класика аргентинського мате, яка завоювала особливу популярність в Європі   Йєрба мате Playadito Despalad..

195.00 ₴

  Playadito Hierbas – справжній подарунок поціновувачам йєрба мате з добавками від відомого аргентинського виробника Colonia Liebig. Новинка на є..

185.00 ₴

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

   Yerba мate Playadito - продукт преміум класу - виготовляється однією з найстаріших в Аргентині компаній Cooperativa Agrícola de la Colonia Liebig Limitada, розташованою у північному регіоні країни Корріентес. Заснована 1926 року німецькими, українськими та польськими іммігрантами, які прибули до Аргентини у кінці 19 століття в пошуках кращого життя, компанія Cooperativa Agrícola de la Colonia Liebig Limitada майже за столітню історію свого існування не тільки розширила й вдосконалила повний цикл виробництва йєрба мате з дотриманням вікових національних традицій, а й входить сьогодні до п'ятірки лідерів аргентинської індустрії мате, випускаючи такі відомі і популярні  на батьківщині та далеко за її межами бренди йєрба мате, як Playadito і Liebig. В даний час компанія налічує 130 співробітників, які щорічно продають близько 18 мільйонів кілограмів йєрба мате.

   Для виготовлення мате бренду Playadito використовується тільки високоякісна сировина – добірне листя падуба парагвайського, вирощеного на екологічно чистих грунтах без використання пестицидів, зібране виключно вручну в період з грудня по вересень кожного року, коли листя досягає максимальної зрілості. Отриману сировину сушать традиційним способом і піддають тривалій дворічній витримці, що дозволяє отримати продукт преміум-класу. У складі сухої суміші мате бренду Playadito листя падуба парагвайського досить крупного помелу, невелика кількість гілочок і пилу.

   У лінійці йєрба мате бренду Playadito як класичні міцні сорти, так і більш м'які, а також вишукані компуести.

   На аргентинському ринку Playadito у 2017 році посів друге місце серед усіх брендів йєрба мате, що користувалися найбільшим попитом.