Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Мате Rio Negro Rio Negro strong

  • Наявність: Out Of Stock
  • Виробники Rio Negro
  • Модель: Rio Negro strong
  • Бонусні бали: 3
  • Переглянуто: 2264

  • 160.00 ₴
Поділитися:

   Rio Negro - найміцніший сорт традиційної аргентинської йєрби для справжніх любителів класичного мате

   Основним сировинним інгредієнтом для йєрба мате Rio Negro є висушене листя парагвайського падуба, вирощеного в субтопічному кліматі на родючій землі в провінції Орієнтес. Сприятливі природні умови, ретельний відбір сировини для йєрба мате Rio Negro і дотримання традицій її переробки дозволили отримати якісний, 100% натуральний, поживний і сильно стимулюючий продукт. Співвідношення сухого листя падуба парагвайської середнього помелу і гілочок в суміші yerba mate Rio Negro становить 85% і 15%. Продукт майже не містить пилу. 

   Смакові якості: готовий напій yerba мате Rio Negro має яскраво виражений смак і аромат. Характерна для класичного мате гіркота з легкими солодкими і кислими нотками нівелюється дивовижним ароматом, в якому відчувається все багатство аргентинського різнотрав’я. 

   Корисні властивості: йєрба мате Ріо Негро - це унікальний за своїми корисними якостями продукт для людського організму. Будучи неперевершеним енергостимулятором, цей сорт мате незамінний для людей, які ведуть активний спосіб життя, для спортсменів, для водіїв, яким доводиться довгий час перебувати за кермом автомобіля, для студентів, особливо під час заліково-екзаменаційних сесій, що вимагають максимальної концентрації. Як і будь-який інший сорт йєрба мате, Rio Negro є багатим джерелом корисних для людини речовин, включаючи вітаміни, амінокислоти, магній і багато іншого. Всі вони сприяють поліпшенню пам'яті, стимулюють і покращують психоемоційний стан, володіють сильними протизапальними і антиоксидантними властивостями, позитивно впливають на серцево-судинну систему і шлунково-кишковий тракт, є ефективним засобом профілактики діабету. 


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре