Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Мате Rosamonte Suave Doypack 500г

  • Наявність: Out Of Stock
  • Виробники Rosamonte
  • Модель: Suave Doypack 500г
  • Бонусні бали: 3
  • Переглянуто: 1301

  • 175.00 ₴
Поділитися:

Як і більшість провідних виробників йєрба мате компанія Establecimiento Diez Hermanos - Hreniuk S.A. випускає сьогодні продукцію категорії Suave (у перекладі з іспанської – м’який, ніжний), головною особливістю якої є м’який смак та невисокий рівень вмісту кофеїну.

Смакові якості: Rosamonte Suave – традиційний аргентинський мате з ніжним, м’яким димно-трав'яним смаком і трояндовим ароматом завдяки використанню у процесі просушки сировини для даного сорту мате кори трояндового дерева. Для досягнення смакової легкості цього сорту мате застосовують спеціальну технологію підготовки йєрби, в основі якої збір листя падуба тільки у період, коли вміст кофеїну в ньому є низьким, та ретельне дотримання баланса у співвідношенні листя (hojas), гілочок (palos) та пилу (polvo) у готовій суміші.

Головна відмінність Rosamonte Suave  від Rosamonte Сon Palo у зменшеній кількості пилу (менше 5%) у складі сировини для напою, що зазвичай  надає йому особливої терпкості й насиченості, та у помірному вмісті кофеїну. 

Цей м’який сорт мате зачаровує з першого ковтка. Підійде як досвідченим йєрбаманам для щоденного вжитку, так і для першого знайомства з цим унікальним екзотичним напоєм.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Рекомендовані товари