Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Ruvicha

Ruvicha

   Yerba Mate Ruvicha Chia – унікальна компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками   Суміш йєрба мате Ruvicha Chia від відо..

175.00 ₴

   Ruvicha Guarana – новинка в лінійці виробника і справжній подарунок для поціновувачів ароматного і сильно енергетичного парагвайського ма..

180.00 ₴

Ruvicha Nativa - найм'якша класична версія йєрба мате в лінійці від Ruvicha для любителів мате без добавокСуміш  Ruvicha Nativa – це 100% натурал..

175.00 ₴

   Мате Ruvicha Pantanal – оригінальна компуеста в лінійці йєрба мате від Ruvicha з незабутнім смаком і ароматом    Композиці..

175.00 ₴

   Ruvicha Rustica – найміцніший  парагвайський класичний мате в лінійці Ruvicha   Суміш йєрба мате Ruvicha Rustica – це 100%..

170.00 ₴

  Мате Ruvicha Silvestre - новинка на європейському ринку, справжня парагвайська класика для поціновувачів міцного йєрба мате  Суміш mate Ru..

175.00 ₴

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

   Ruvicha - наймолодший і найоригінальніший бренд парагвайського мате, який випускається заснованою в 2002 році компанією Unimate S.A. Головний офіс компанії розташований в парагвайському місті Юти. Компанія забезпечує повний цикл виробництва йєрба мате від вирощування гостролиста на екологічно чистих грунтах у провінції Альто-Парана до збору врожаю, переробки готової сировини, її упакування та зберігання. Сьогодні в лінійці мате бренду Ruvicha як традиційні класичні сорти цього продукту, так і вишукані компуести. Зображення мужнього обличчя індіанця гуарані на фірмовій упаковці йєрба мате Ruvicha – це впізнанний логотип цього бренду.

   З часу свого створення йєрба мате бренду Ruvicha активно й упевнено завойовує нові ринки. З 2019 року цей бренд мате функціонує і користується популярністю на українському ринку.