Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Selecta

Selecta

   Yerba Mate Selecta Doble Sabor – вишукана  компуеста, що володіє незабутнім смаком і ароматом. Незамінний помічник для тих, хто пікл..

165.00 ₴

  Selecta Elaborada con Palo Premium - ідеальний вибір для тих, хто цінує вишукану парагвайську класику йєрба мате  100% натуральний вегансь..

170.00 ₴

  Класичний парагвайський йєрба мате, смак і аромат якого запам'ятовуються назавжди  100% натуральний веганський продукт, сировина для якого..

160.00 ₴

   Selecta Molienda Gruesa – справжня парагвайська класика, ідеальна пропозиція для тих, хто цінує натуральний м'який смак йєрба мате з помі..

170.00 ₴

  Вишукана компуеста. Особливо рекомендується любителям трав'яних композицій.  Суміш йєрба мате Refresca el Doble бренду Selecta – це якісни..

155.00 ₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

  Selecta - один з найвідоміших брендів парагвайського йэрба мате. Виробляється компанією Eno Bronstrup S.A. (EBSA), розташованою в місті Bella Vista провінції Itapua. Початок діяльності компанії було покладенно ще в 1942 році Доном Рейнальдо і Еспоза спочатку тільки в якості вирощування падуба парагвайського на сімейних плантаціях в провінціях Белла Віста і Сан Рафаель і лише згодом було придбано устаткування для обробки сировини. У 1950 році повний цикл виробництва йєрба мате був завершений і компанія вийшла на ринок мате під брендом Selecta, що отримав визнання далеко за межами Парагвая. 70-річний ювілей мате цього відомого бренду урочисто відзначався в 2020 році не лише у себе на батьківщині, але й у багатьох країнах, де успішно діють понад 20 філій компанії Eno Bronstrup S.A. (EBSA).

  Сьогодні повний цикл виробництва йєрба мате Selecta – це вирощування гостролиста парагвайського на екологічно чистих плантаціях з дотримання вимог органічного землеробства, високі стандарти і контроль за процесом переробки й упакування сировини на ультрасучасному устаткуванні, що дозволяє зберігати усі корисні речовини йєрба мате і забезпечує його найвищу якість.

  Широкий спектр сортів йєрба мате в лінійці Selecta здатен задовольнити практично будь-які смакові запити найвибагливіших поціновувачів цього благородного напою – від міцної класики до вишуканих корисних трав'яних, фруктових і фруктово-трав'яних компуест.