Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Soul Mate

Soul Mate

Ідеальна пропозиція для свідомого вимогливого споживача, який цінує високу якість пропонованого продукту   Soul Mate Organica - органічн..

160.00 ₴

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

  Йєрба відомого бразильського бренду Soul Mate – це органічний сертифікований продукт, який виробляється невеликою родинною компанією на півдні Бразилії. Завдяки широкому асортименту високої якості різних сортів мате компанія впевнено завойовує провідні позиції на вітчизняному та європейському ринку.  

 Сировина для готової продукції вирощується на родинних плантаціях на основі органічного землеробства, без використання синтетичних добрив, пестицидів, регуляторів росту рослин. Всі етапи підготовки продукції – від вирощування і до обробки сировини піддаються строгим стандартам і строгому контролю.

  Виробництво йєрба мате бренду  Soul Mate – це дотримання кращих бразильських традицій від вирощування сировини, яка проходить не тільки ретельний відбір, і до унікальної  її обробки гарячим повітрям у спеціальних сучасних бездимних сушарках, що дозволяє отримати продукт найвищої якості з неперевершеними смаковими й корисними якостями.