Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Мате Soul Mate Organica 500г

  • Наявність: В дорозі
  • Виробники Soul Mate
  • Модель: Organica 500г
  • Бонусні бали: 3
  • Переглянуто: 3302

  • 160.00 ₴
Поділитися:

Ідеальна пропозиція для свідомого вимогливого споживача, який цінує високу якість пропонованого продукту

 

Soul Mate Organica - органічна йєрба з родинної бразильської плантації.

Суміш цілковито органічна, оскільки сировина для неї вирощується на основі органічного землеробства, що не передбачає використання у виробничому процесі будь-яких хімічних речовин і пестицидів та здійснюється у відповідності з природнім вегетаційним циклом рослин.  

Завдяки унікальній обробці сировини гарячим повітрям (sin humo), а не димом досягається максимальне збереження усіх корисних речовин, на які багате листя падуба парагвайського, а також значно покращуються смакові та ароматні якості продукту.

Суміш містить мілки фракції висушеного листя і гілочок падуба парагвайського та пил.

Смакові якості: Soul Mate Organica володіє особливо делікатним трав’яним ароматом і смаком без димних ноток та характерної для класичного мате гірчинки.

Корисні властивості: йєрба мате – це природнє джерело корисних для організму речовин: вітамінів (А, С, В1, В2, В4, В6, В12); амінокислот (гистидін, біотин, метионін, триптофан й ін.), а також магнію, калію, кальцію, фосфора заліза й т.ін. Загалом фахівцями науково-дослідницького інституту INYM (Instituto Nacional de la Yerba Mate, Misiones, Argentina доведено наявність у цьому унікальному продукті 196 корисних для людини речовин. 

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре