Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Taragui

Taragui

Taragui Despalada Sin Palo – джерело природної енергії. Смакові якості: Taragui Despalada Sin Palo відзначається насиченим і водночас м’яким сма..

170.00 ₴

  Дивовижна цитрусовая компуеста Taragui Citricos del Litoral – це 100%-ва гарантія гарного настрою і невичерпної бадьорості на цілий день  ..

170.00 ₴

    Taragui Energia – справжня енергетична «бомба», здатна будь-кого зарядити позитивом та енергією на цілий день  &nbs..

175.00 ₴

Taragui – для поціновувачів міцного, яскраво вираженого смаку йєрба мате. Смакові якості: сорт Taragui вважається «найсильнішим» в лінійці йєрба..

290.00 ₴

Taragui – для поціновувачів міцного, яскраво вираженого смаку йєрба мате. Смакові якості: сорт Taragui вважається «найсильнішим» в лінійці йєрба..

160.00 ₴

Taragui Vitality – це єдиний на світовому ринку сертифікований мате, який отримав нагороду в Rainforest Alliance.  У перекладі з давньої мо..

175.00 ₴

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

 Establecimiento Las Marias – одна з найстаріших і відомих компаній-виробників якісного мате в Аргентині, яка від часу свого заснування у 1924 році Доном Віктором Эліас Сентено стала найпотужнішим експортером мате в Європу. Компанії належать також такі марки мате, як La Merced, Mananita. 

Компанія Las Marias володіє величезними плантаціями по вирощуванню гостролиста в найбільш родючих провінціях Аргентини – Мисьонес і Корріентес, розташованих в субтропічному поясі країни. Багаті залізом і калієм місцеві грунти дозволяють отримувати дуже якісну сировину для виробництва мате.

В Аргентині ця компанія славиться особливо ретельним ставленням до процесів вирощування, збору, сушки та підготовки сировини для мате, які, як і десятки років тому, залишаючись незмінними, є запорукою успіху виробництва.