Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Топ-11 унікальних властивостей Йерба Мате


    За результатами наукових досліджень, проведеними багатьма відомими в галузі медицини науковими організаціями в Аргентині, США, Швейцарії, Канаді, Бразилії, Франції, Іспанії, Німеччини та Росії, напій єрба-мате віднесено до одного з найкорисніших завдяки унікальним медичним властивостям та рекомендовано його використання в різних країнах з метою збереження, підтримки здоров’я та профілактики багатьох хвороб.

    Завдяки унікальним властивостям, мате справедливо відносять до одного з найкорисніших для здоров’я людини напоїв. Підтвердженням тому слугують численні дослідження, проведені багатьма відомими науковими організаціями в Аргентині, США, Швейцарії, Канаді, Бразилії, Франції, Іспанії, Німеччини та Росії. За результатами цих досліджень було рекомендовано використання цього напою в різних країнах з метою забезпечення високого рівня працездатності, покращення розумової діяльності, підвищення імунітету, профілактики багатьох захворювань, підтримки нормальної ваги і, нарешті, сприятливого бадьорого емоційного стану.


    Аргументи на користь вживання єрба-мате:

  • підвищує імунітет
  • збагачує кров киснем, що особливо важливо в умовах кисневого голодування та для мешканців міст із забрудненим повітрям
  • укріплює судини, не провокує стрибків артеріального тиску, природній кардіопроектор
  • допомагає зняти стрес, стимулює вироблення організмом ендорфіну - «гормонів щастя»
  • дієвий засіб профілактики ревматизма, регенерації суглобних тканин, дегеративних змін у м’язах та суглобах
  • як природний ноотроп сприяє роботі мозку та центральної нервової системи