Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Vakapi

Vakapi

  Ви шукаєте освіжаючий, сильно стимулюючий і смачний йєрба мате? Ми можемо гарантувати, що Vakapi Energia Guarana вас не розчарує  Суміш йє..

155.00 ₴

  Vakapi Frutos – оригінальна вишукана компуеста від молодого парагвайського бренда Vakapi. Ідеальний вибір для тих, хто шукає в йєрба мате міцни..

155.00 ₴

  Vakapi Mas Inteligente - сильноенергетичний йєрба мате для тих, хто шукає в цьому напої не тільки потужну стимуляцію, але й благородний, вишука..

155.00 ₴

  Йєрба мате Menta Limon – новинка в лінійці Vakapi й одна з найсмачніших сумішей класики з м'ятно-цитрусовими добавками  Йєрба мате Vakapi ..

155.00 ₴

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

  Vakapi - один з наймолодших брендів парагвайського йєрба мате і новинка на європейському ринку. Виготовляється кооперативом з приватних фермерських господарств, які займаються вирощуванням падуба парагвайського на основі органічного землеробства, без використання синтетичних добрив, пестицидів і регуляторів росту рослин. Ручний збір і переробка готової сировини здійснюється із дотриманням кращих південноамериканських традицій і у повній відповідності зі строгими стандартами й ретельним контролем.

  Йєрба мате від Vakapi – це 100% натуральний сильностимулюючий, можна сказати навіть брутальний продукт. Напевно, не випадково логотипом цього бренду стало зображення двох сильних і гордих індіанців гуарані зі списами в руках, які йдуть назустріч один одному .

  У лінійці Vakapi випускаються як класичні сорти йєрба мате, так і вишукані корисні для людини компуести з травами, ягодами, фруктами і навіть з какао-бобами.