Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Verde Mate

Verde Mate

  Verde Mate Green Summertime – лімітований сорт йєрба мате з фруктово-трав'яними добавками в лінійці відомого бразильського бренду.  Суха с..

200.00 ₴

Один з найпопулярніших сортів бразильського мате від Verde, справжня енергетична «бомба», здатна легко і надовго заряджати енергією й підтримувати б..

190.00 ₴

Особливий сорт йєрба мате, смак і аромат якого запам'ятовуються з першого ковтка Суміш Mate Verde Green Frutos Tropicales мілкого помелу з незнач..

190.00 ₴

Якщо ви займаєтесь активною розумовою діяльністю, то Yerba Verde Mate Green Mas IQ саме для вас Особливий зелений бразильський мате, який виробл..

190.00 ₴

    Verde mate organica - справжній веганский органічний продукт, якість якого підтверджена сертифікатом PL - EKO - 02  ..

220.00 ₴

  Verde Mate Frutos del Bosque – смачна й ароматна компуеста, скоштувавши яку один раз, ви полюбите її назавжди.  Суха суміш мате Frutos del..

190.00 ₴

    Йєрба мате Green Despalada  від VERDE – це справжній  веганський продукт найвищої якості для поціновувачів браз..

190.00 ₴

 Verde Mate Limon – справжній подарунок від Verde для поціновувачів освіжаючої бразильської компуести без пилу  Суха суміш Verde Mate Limon&..

190.00 ₴

   Verde Mate Menta Limon - для любителів освіжаючої бразильської компуести без пилу   Verde Mate Menta Limon - це 100% веганська ..

190.00 ₴

Йєрба мате Green Cactus унікального смаку та аромату, що запам'ятовуються з першого ковткаВишукана композиція суміші Mate Green Cactus складається з м..

190.00 ₴

Напій, що  подарує вам відчуття відпочинку й насолоди смаком та ароматом Verde Mate Green Detox – це добре збалансована компуеста з листя п..

190.00 ₴

Один з наймолодших на ринку йєрба мате сортів, який стрімко й впевнено набуває популярності. Ідеальний вибір для тих, хто шукає чогось абсолютно нов..

190.00 ₴

   Mate Chimarrao – оригінальна, високоякісна класична йєрба від Verde для поціновувачів сильного мате з тривалим ефектом природної стимуляц..

190.00 ₴

   Mate Naranja Tropico – це ідеальна гармонія смаку, аромату і кольору справжньої бразильської йєрби для поціновувачів зеленого мате з орга..

190.00 ₴

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Verde Mate виробляється на родинній фабриці в Бразилії у штаті Парана з дикорослого гостролиста (падуба), який росте там на незабруднених людиною екологічно чистих грунтах, багатих поживними речовинами.

Яскраво-зелений колір напою бразильського мате зумовлено специфічною особливістю обробки листя падуба, яке сушать не протягом кількох місяців, а лише 12 годин. Завдяки цьому у листі зберігається багато хлорофілу, що надає напою яскравого зеленого кольору та незабутнього освіжаючого аромату.