Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Мате Verde Mate Chimarrao

  • Наявність: Out Of Stock
  • Виробники Verde Mate
  • Модель: Verde Mate Chimarrao 500g
  • Бонусні бали: 3
  • Переглянуто: 1466

  • 190.00 ₴
Поділитися:

   Mate Chimarrao – оригінальна, високоякісна класична йєрба від Verde для поціновувачів сильного мате з тривалим ефектом природної стимуляції

   Суміш Mate Chimarrao – це класика бразильського мате й одна з найоригінальніших пропозицій у лінійці Verde.  Суміш складається з висушеного повітрям впродовж 12 годин листя гостролиста парагвайського дуже мілкого помелу (майже пудра) і містить незначну кількість паличок. Завдяки відсутності процеса тривалого старіння сировини суміш зберігає привабливий смарагдовий колір й усі корисні речовини, на які багатий гостролист.

   Смакові якості: готовий напій відрізняється яскраво вираженим свіжим і терпко-трав'яним смаком і ароматом, високоенергетичними властивостями, які зберігаються впрожовж декількох проливок.

   Корисні властивості:  Verde Mate Chimarrao – ефективний природний енергостимулятор, допомагає зняти стрес і нервову напругу, сприяє поліпшенню настрою, стимулюючи вироблення організмом ендорфіну - «гормонів щастя», дозволяє урівноважувати усі функції людського організму. За рахунок мікроелементів і вітамінів, на які багатий напій з листя падуба парагвайського, його вживання сприяє підвищенню імунітета, нормалізує обмінні процеси, покращує моторику кишківника, зміцнює судини і збагачує кров киснем, знижує наслідки гіпоксії, яка може привести до беззворотніх змін в організмі людини через незасвоєння або недостатнє насичення киснем тканин і органів. 


Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре