Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Yacuy

Yacuy

  Йєрба мате Terere Boldo Menta – вишукана екзотична компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками від відомого бразильського бренду Yacyuy...

175.00 ₴

  Yacuy Terere Cherry Rum Cherry - унікальний сорт класичного зеленого йєрба мате зі смаком стиглої вишні.  Суха суміш Yacuy Terere Cherry R..

175.00 ₴

  Yerba Mate Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana - дивовижна освіжаюча компуеста. Справжній подарунок для поціновувачів класичного зеленого..

190.00 ₴

  Yacuy Terere Menta Ice - ідеальна пропозиція для поціновувачів класичного зеленого мате з освіжаючими м'ятними добавками  Вдало збалансова..

175.00 ₴

  Yacuy Terere Natural – класика бразильського йєрба мате для поціновувачів міцного натурального смаку з характерною легкою гірчинкою  Суха ..

175.00 ₴

 Terere Pinaple – екзотична компуеста від Yacuy зі смаком ананаса і м'яти ідеально дозволить вам насолодитися крижаним освіжаючим терере, гарячим..

175.00 ₴

  Yacuy Blueberry Strawberry Blackberry - вишукана корисна компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками  Суха суміш йєрба мате Yacuy B..

190.00 ₴

  Yacuy Terere Lemon Mint - вишукана компуеста, яка не залишить байдужими ані досвідчених поціновувачів йєрба мате з добавками, ані новачків.&nbs..

175.00 ₴

  Yacuy Chimarrao – унікальна бразильська йєрба. Кращий вибір для тих, хто тільки знайомиться з цим екзотичним напоєм  Йєрба мате Yacuy Chim..

180.00 ₴

   Yacuy Chimarrao Colonial - вишукана бразильська класика мате з незабутнім смаком і ароматом. Не залишить байдужими ані досвідчених матема..

180.00 ₴

   Mate Chimarrao Yacuy Vacuum – класика міцного, сильно стимулюючого бразильського йєрба мате   Суміш Yerba Mate Chimmarao Yacuy ..

295.00 ₴

  Yerba Mate Yacuy Chimarrao Tradicional для любителів міцної бразильської класики  Йєрба мате Yacuy Chimarrao Tradicional – це  100% н..

295.00 ₴

  Yerba Mate Yacuy Chimarrao Tradicional для любителів міцної бразильської класики  Йєрба мате Yacuy Chimarrao Tradicional – це  100% н..

165.00 ₴

  Мате Yacuy Chimarrao з ромашкою  – справжнє бразильське зелене безумство з чудовим смаком і ароматом.  Суха суміш Yacuy Chimarrao з р..

170.00 ₴

  Спробувавши Yerba Mate Yacuy GUARANA - CHA VERDE ви відчуєте не лише смакову, але й естетичну насолоду  Суміш Yerba Mate Yacuy GUARANA - C..

185.00 ₴

   Вдало збалансована компуеста Yacuy RED FRUITS складається з висушеного повітрям листя падуба парагвайського типового для чиммарао помелу,..

190.00 ₴

  Yacuy Terere Natural - класика органічного бразильського йєрба мате для поціновувачів міцного натурального смаку з характерною гірчинкою  ..

175.00 ₴

  Yacuy TERERE Pure Leaf Premium - йєрба мате преміум-класу для поціновувачів справжньої бразильської класики  У складі суміші тільки добірн..

170.00 ₴

  Yacuy Tipo PU1 - справжня бразильська класика високої якості, розроблена спочатку для внутрішнього ринку, де дуже добре знають толк в якісному ..

315.00 ₴

Показано з 1 по 19 із 19 (1 сторінок)

  Йэрба мате бренду Yacuy виробляється відомою у Бразилії і далеко за її межами компанією Yacuy Industry. Відповідальний захисник природних ресурсів, ця компанія дотримується строгих стандартів ведення органічного землеробства, не використовуючи пестицидів і гербіцидів при вирощуванні гостролиста парагвайського на власних плантаціях, що знаходяться в гирлі річки Ігуасу в штаті Парана. 

  Процес виробництва мате Yacuy припускає не лише ретельний контроль за вирощуванням і обробкою сировини, але й її упакуванням. Для того, щоб довше зберігати свіжість суміші, в компанії використовують спеціальну інноваційну технологію, що дозволяє знижувати рівень вмісту кисню в упаковці. Саме такий підхід до виробництва Yacuy дозволяє не лише зберегти усі корисні властивості готового продукту, але і його смак, аромат і, що не менш важливе, смарагдовий колір. Адже обробка й упакування сировини для мате Yacuy відбувається практично відразу після збору врожаю і швидкого висихання листя без стадії витримки. 

  Сьогодні в лінійці йєрба мате Yacuy представлена як класична версія мате Chimarrao, так і компуєсти. Всього 13 видів продукції, що відповідають запитам ринку.

  Уся продукція компанії Yacuy Industry за свою виключно високу якість відмічена сертифікаційними печатками Ecocert Brasil і Organico Brasil, що надаються асоціаціями органічного сільського господарства, а також сертифікатами TÜV Rheinland і Forest Stewardship Council.