Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик
Yaguar

Yaguar

Новий бразильський бренд йєрба мате на європейському ринку   Мате Yaguar Elaborada con Palo походить з південної Бразилії, а, отже і за б..

155.00 ₴

   Yaguar Energia Guarana - ідеальний вибір для тих, хто цінує сильно стимулюючу йєрба мате з добавками. Новинка на європейському і вітчизня..

180.00 ₴

  Yaguar Fiesta – вишукана компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками у лінійці продуктів найвідомішого бренду Yaguar. Вже сама назва цьо..

175.00 ₴

   Yaguar Wild Energy – йєрба мате найвищої якості з величезним енергетичним потенціалом. Ідеальна пропозиція для поціновувачів справжньої м..

180.00 ₴

   Yaguar Winter Prune - ароматна і корисна компуеста, доступна до продажу лише в осінньо-зимовий період. Може слугувати вишуканим подарунко..

175.00 ₴

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Новий бразильський бренд йєрба мате на європейському ринку

Мате Yaguar Elaborada con Palo походить з південної Бразилії, а, отже і за багатьма своїми якостями, завдяки схожості клімату, є дуже наближеним до класичного аргентинського мате. Падуб парагвайський, який використовують для даного сорту, вирощується у багатій лісній екосистемі без використання хімічних добрив і пестицидів.

Після збору врожаю сировина проходить процес висушування за допомогою диму. Загалом термін підготовки (старіння) даного сорту йєрби становить 18 місяців.