Пошук
0 - 0.00 ₴
Кошик

Йєрба з добавками

Йєрба з добавками

  CBSe Energia Guarana - для поціновувачів міцної аргентинської компуести  Суміш йєрба мате Energia Guarana від відомого аргентинського брен..

165.00 ₴

   Вишукана компуеста для початківців і досвідчених матеманів   Йєрба мате Frutos del Bosque від відомого аргентинського бренду CB..

165.00 ₴

  CBSe Frutos Tropicales – вишукана екзотична компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками  CBSe Frutos Tropicales – новинка в лінійці..

176.00 ₴

  Йєрба мате CBSe Regulase Regularis – незамінна знахідка для тих, хто з користю і без надмірних зусиль бажає схуднути і тримати в нормі свою ваг..

175.00 ₴

  Guarani Katuava – вишуканий сорт йєрба мате з добавками, який порадує як досвідчених матеманів, так і тих, хто тільки починає знайомитися з цим..

160.00 ₴

   Kraus Silvestre – вишукана компуеста для поціновувачів аргентинської класики з трав'яними добавками   Суміш йєрба мате Kraus Si..

225.00 ₴

    Один з найпопулярніших сортів бразильського мате, справжня енергетична «бомба», здатна легко і надовго заряджати енергією й ..

170.00 ₴

     Mateine Guarana – один з найміцніших парагвайських сортів йєрби на сучасному ринку. Це вишукана композиція з висушеного ..

165.00 ₴

   Yerba Mate Ruvicha Chia – унікальна компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками   Суміш йєрба мате Ruvicha Chia від відо..

175.00 ₴

   Ruvicha Guarana – новинка в лінійці виробника і справжній подарунок для поціновувачів ароматного і сильно енергетичного парагвайського ма..

180.00 ₴

   Мате Ruvicha Pantanal – оригінальна компуеста в лінійці йєрба мате від Ruvicha з незабутнім смаком і ароматом    Композиці..

175.00 ₴

    Taragui Energia – справжня енергетична «бомба», здатна будь-кого зарядити позитивом та енергією на цілий день  &nbs..

180.00 ₴

   Union Hierbas del Litoral - вишукана компуеста, здатна скрасити ваш день у будь-яку пору року   Композиція суміші Union Hierbas..

180.00 ₴

  Verde Mate Frutos del Bosque – смачна й ароматна компуеста, скоштувавши яку один раз, ви полюбите її назавжди.  Суха суміш мате Frutos del..

190.00 ₴

   Verde Mate Menta Limon - для любителів освіжаючої бразильської компуести без пилу   Verde Mate Menta Limon - це 100% веганська ..

190.00 ₴

 Verde Mate Limon – справжній подарунок від Verde для поціновувачів освіжаючої бразильської компуести без пилу  Суха суміш Verde Mate Limon&..

190.00 ₴

  Спробувавши Yerba Mate Yacuy GUARANA - CHA VERDE ви відчуєте не лише смакову, але й естетичну насолоду  Суміш Yerba Mate Yacuy GUARANA - C..

185.00 ₴

   Вдало збалансована компуеста Yacuy RED FRUITS складається з висушеного повітрям листя падуба парагвайського типового для чиммарао помелу,..

190.00 ₴

  Yacuy Terere Cherry Rum Cherry - унікальний сорт класичного зеленого йєрба мате зі смаком стиглої вишні.  Суха суміш Yacuy Terere Cherry R..

175.00 ₴

  Yerba Mate Yacuy Terere Energy Acai Mint and Guarana - дивовижна освіжаюча компуеста. Справжній подарунок для поціновувачів класичного зеленого..

190.00 ₴

  Yacuy Terere Menta Ice - ідеальна пропозиція для поціновувачів класичного зеленого мате з освіжаючими м'ятними добавками  Вдало збалансова..

175.00 ₴

  Yacuy Blueberry Strawberry Blackberry - вишукана корисна компуеста для поціновувачів йєрба мате з добавками  Суха суміш йєрба мате Yacuy B..

190.00 ₴

  Yacuy Terere Lemon Mint - вишукана компуеста, яка не залишить байдужими ані досвідчених поціновувачів йєрба мате з добавками, ані новачків.&nbs..

175.00 ₴

   Yaguar Winter Prune - ароматна і корисна компуеста, доступна до продажу лише в осінньо-зимовий період. Може слугувати вишуканим подарунко..

175.00 ₴

Мате CBSe Silueta – чарівний напій для стрункої фігури і підтримки життєвого тонусу. Мате CBSe Silueta був спеціально розроблений для тих, хто сл..

175.00 ₴

Показано з 1 по 25 із 46 (2 сторінок)